![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Особливістю сучасних знань є їх інтеграція. У дітей досить рано з’являється свій “образ світу” і цілісність сприймання довкілля. І саме інтегровані заняття “вмикають” активні дійові сили дитини та розвивають внутрішній потенціал.
![♦️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2d/1/16/2666.png)
Час для гри, розваг, спостереження, самостійного спілкування промайнув дуже швидко…З’явилася можливість для творчості та самовираження. Виконуючи роботу “Валентинка для України” малюки вчилися компонувати паперове серце у жовто-блакитних кольорах та самостійно створювали прекрасне.
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
Нехай “валентинки”, виготовлені дитячими руками, зігріють душі і серця наших захисників. А птахи, які є символом позитивних змін, принесуть на своїх крилах звістку про перемогу, мир та спокій в Україні.