Нещодавно було підбито підсумки Відкритого рейтингу якості позашкільної освіти «Золота когорта позашкільників», який проводиться щороку Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді МОН України спільно із Всеукраїнською Асоціацією педагогів-позашкільників «Фактор» та Інститутом проблем виховання НАПН України.
За підсумками роботи журі колектив Волинського обласного еколого-натуралістичного центру Волинської обласної ради нагороджений як абсолютний переможець в категорії Рейтингу якості позашкільної освіти «Золота когорта позашкільників» дипломом «Флагман позашкільної освіти України» із врученням Вимпелу Всеукраїнської Асоціації педагогів-позашкільників «Фактор».
Ще одним досягненням колективу Центру стало нагородження відзнакою Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України «Свідоцтво досягнень».
За цією відзнакою стоїть колосальна робота педагогічного колективу та вихованців Центру!
З вірою у майбутнє –до нових ПЕРЕМОГ!
![](http://voenc.lutsk.ua/wp-content/uploads/2023/02/330830655_1383946172352292_2826175472624132223_n-300x225.jpg)
![](http://voenc.lutsk.ua/wp-content/uploads/2023/02/330927950_739238660863157_8982560206301358119_n-300x220.jpg)
![](http://voenc.lutsk.ua/wp-content/uploads/2023/02/330965649_574778631219708_4065199645411573551_n-212x300.jpg)