Всесвітній день екологічної освіти

#відділ_екології_ВОЕНЦ

Кожного року 26 січня відзначається🌎 Всесвітній день екологічної освіт. Свій початок він бере з 1972 року з Декларації Конференції ООН з навколишнього середовища, яка окреслила необхідність критеріїв і загальних принципів, щоб запропонувати людям світу натхнення та вказівки для збереження та покращення навколишнього середовища.

Екологічна просвіта та виховання👩‍🏫 є одним із пріоритетних напрямків роботи нашого закладу🏫. Адже від екологічної культури підростаючого покоління🧒👩‍🎓 залежить майбутнє всієї планети🌍. Звичайно, вирішити глобальні екологічні проблеми можна тільки спільними зусиллями на загальнодержавному і світовому рівні, але поліпшити екологію місця проживання під силу навіть одній конкретній людині.

Розроблено інструментарій для самооцінювання закладів позашкільної освіти

Методичні рекомендації з питань формування внутрішньої системи забезпечення якості освіти у закладах позашкільної освіти викладено в новій редакції та доповнено інструментарієм для самооцінювання освітніх і управлінських процесів.

 

Наказ Про підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу програм, навчально-методичних матеріалів та віртуальних ресурсів з еколого-натуралістичного напрямку позашкільної освіти 2022

Про підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу програм, навчально-методичних матеріалів та віртуальних ресурсів з еколого-натуралістичного напрямку позашкільної освіти 2022

День Соборності України!

Традиціно 22 січня з нагоди Дня Соборності України у Волинському обласному еколого-натуралістичному центрі Волинської обласної ради проходить ціла низка патріотичних заходів.
Напередодні цієї дати вихованці гуртка “Любителі декоративних та свійських тварин”, що працює на базі Ростанського ліцею Шацької ТГ на чолі з керівником Юлією Лукницькою провели інтерактивне заняття «Соборність України – заслуга українського народу!»
Навіть зараз, в нелегкі часи для нашої Батьківщини, ми не перестанемо вірити, що територіальна цілісність України, навіки залишиться непорушною. Адже вона скріплена кров’ю мільйонів незламних борців минулого століття і тих, хто і зараз веде боротьбу з ворогом, який посягнув на цілісність нашої неньки України.

Continue reading “День Соборності України!”

Друзі…

Чи бачили ви ще десь, крім позашкілля, щоб дитина бігла на заняття у вихідні?
Гуртківці це тепер друзі, за якими ми сумуємо, коли давно не бачимось… а вони, у свою чергу, приводять друзів, розповідають новини. У такій невимушеній атмосфері довіри та затишку проводимо цікаві заняння: через різноманітні форми роботи, з різними віковими категоріями.
Неймовірно пишаємося кожним із вихованців, адже Волинський обласний еколого-натуралістичний центр Волинської обласної ради збирає навколо себе найкращих, щирих та люблячих юннатів ❤️

Міні дослідницька пошукова екскурсія в природу

Зима -пора року, коли пернаті потребують нашої допомоги, щоб вижити в найважчі часи. Саме тому вихованці гуртків “Фітодизайн” та “Екологічний дизайн” Волинського обласного еколого- натуралістичного центру Волинської обласної ради разом із своїми керівниками Світланою Сірман та Русланою Уєвич вирішили подбати про пернатих, перетворивши заняття на міні дослідницьку пошукову екскурсію. Педагоги разом зі своїми гуртківцями досліджували чисельність птахів та види, які залишились зимувати у нашій місцевості. У вивішені годівнички юннати насипали зерно, крихти хліба, різноманітні смаколики.
Саме через такі заходи керівники гуртків прививають любов до природи, навчають берегти навколишнє середовище.
💛💙Смаколики для тварин юннатам Центру презентувала Agnieszhka Michalak (польський волонтер) 🇮🇩.
 

Continue reading “Міні дослідницька пошукова екскурсія в природу”