Національним еколого- натуралістичним центром учнівської молоді МОН України підведені підсумки Всеукраїнського конкурсу навчально- методичних матеріалів та віртуальних ресурсів з еколого- натуралістичного напряму позашкільної освіти за 2022 рік. Волинські педагоги показали чимало актуальних напрацювань та здобули призові місця.
![🔢](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tcd/1/16/1f522.png)
Щиро вітаємо переможців всеукраїнського етапу, а саме:
![☑️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8d/1/16/2611.png)
Володимира Пшибельського (
Володимир Пшибельський), заступника директора з навчально- методичної роботи Волинського обласного еколого- натуралістичного центру Волинської обласної ради (диплом І ступеня);
![☑️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8d/1/16/2611.png)
Світлану Сподарик, завідувача інструктивно- методичного відділу Волинського обласного еколого- натуралістичного центру Волинської обласної ради (диплом І ступеня);
![☑️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8d/1/16/2611.png)
Ірину Стрільчук (
Ірина Стрільчук), методиста відділу зоології та тваринництва Волинського обласного еколого- натуралістичного центру Волинської обласної ради (диплом І ступеня);
![☑️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8d/1/16/2611.png)
Наталію Борсук, керівника гуртків КЗ “Палац учнівської молоді Луцької міської ради” (диплом І ступеня);
![☑️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8d/1/16/2611.png)
Юлію Терещук, практичного психолога Волинського обласного еколого- натуралістичного центру Волинської обласної ради (диплом ІІ ступеня);
![☑️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8d/1/16/2611.png)
Мирославу Котик (
Мирослава Котик), завідувача відділу аграрних технологій Волинського обласного еколого- натуралістичного центру Волинської обласної ради (диплом ІІ ступеня);
![☑️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8d/1/16/2611.png)
Наталію Антонюк, керівника гуртків Ратнівського центру дитячої та юнацької творчості Ратнівської селищної ради (дипломом ІІ ступеня).