Обласний етап Всеукраїнського зльоту учнівських виробничих бригад, трудових аграрних обʼєднань закладів освіти

У Волинському обласному еколого- натуралістичному центрі Волинської обласної ради традиційно, щорічно проходить обласний етап Всеукраїнського зльоту учнівських виробничих бригад, трудових аграрних обʼєднань закладів освіти, з метою поліпшення трудового виховання, професійного самовизначення, залучення молоді до експериментально- дослідницької діяльності.
З вітальним словом до учасників та гостей заходу звернулася Валентина Остапчук, директор ВОЕНЦ, заслужений працівник освіти України. У своїй промові директорка Центру підкреслила вражаючий характер події, а також важливість її для розвитку молоді та підготовки їх до умов ринку. Вона закцентувала увагу на тому, що цей захід є важливим кроком у формуванні майбутньої професійної кар’єри учасників і сприяє їхньому розвитку.
У своїй промові вона також підкреслила важливість спільних зусиль та обміну досвідом між учасниками заходу. Ця співпраця сприяє розвитку навичок та здібностей молоді у різних галузях аграрного спрямування. Вона також закликала всіх учасників до досягнення нових вершин. Її слова були дуже вдячні та заохочувальні, і вони надихнули учасників на успіх у змаганнях та подальшу роботу.
Обласний етап Всеукраїнського зльоту став важливою подією для молоді області.
Під час проведення заходу було представлено презентації і відеоролики захисту виставки «Щедрість рідної землі!», а також проходив відкритий захист дослідницьких робіт у секціях: «Рослинництво», «Овочівництво», «Садівництво». Учні презентували свої дослідницькі роботи, ділилися своїми здобутками, обмінювались досвідом.
Оцінювало роботу компетентне журі. У секції «Рослинництво» і «Садівництво»:
Голуб Сергій – к. с. г наук, старший науковий співробітник, доцент кафедри лісового і садово- паркового господарства ВНУ ім. Лесі Українки;
Стрільчук Ірина – методист відділу зоології ВОЕНЦ;
Потапчук Валерій – заступник директора з навчально-виховної роботи ВОЕНЦ.
У секції «Овочівництво»:
Бортнік Тетяна- к. с.г наук, старший науковий співробітник Поліської дослідної станції;
Сподарик Світлана – завідувач інструктивно-методичним відділом ВОЕНЦ;
Бондаренко Юлія – методист відділу екології ВОЕНЦ.
У секції «Презентація (відеоролик) трудових аграрних обʼєднань»:
Іванців Василь – завідувач кафедри екології та агрономії, к. істор. наук, доцент ЛНТУ;
Котик Мирослава – завідувач аграрного відділу ВОЕНЦ;
Пшибельський Вололимир – заступник директора з навчально-методичної роботи ВОЕНЦ.
Журі відзначило активність школярів та студентів у пізнавальній, дослідницькій діяльності та високий рівень практичної підготовки учасників.
В рамках Зльоту відбулась акція спільно з ГО «Пасічники Волині». Під час якої було встановлено автентичний вулик на території Центру, який буде слугувати як навчальний експонат.
За підсумками Зльоту 28 призерів нагороджені грамотами Волинського обласного еколого- натуралістичного центру Волинської обласної ради, а наукові керівники відзначені подяками.
Переможцями обласного етапу стали команди:
Гран-прі:
Трудове аграрне обʼєднання «Колосок» ОЗЗСО«Заборольський ліцей 32 Луцької міської ради» (керівник Макогон Ж.З);
І місце:
«Трудове аграрне обʼєднання «Юність» ЗЗСО «Затурцівський ліцей ім. В. К. Липинського Затурцівської сільської ради» (керівник Ляшук А.В).
Команди-переможці будуть представити Волинь на Всеукраїнських конкурсах:
-Зліт трудових аграрних обʼєднань;
-Фестиваль «Україна- сад».
Вітаємо призерів та переможців з нагородами!