Війна на території України здійснює руйнівний вплив на всі сфери життя, зокрема, систему освіти: зруйновано або пошкоджено сотні шкіл, діти позбавлені умов для безпечного навчання. Тисячі родин вимушені шукати прихистку на теренах України. З метою психосоціальної підтримки у Луцьку створено благодійний фонд «СпівДія заради дітей».
Тож сьогодні вкотре представники організації разом із дітками з Миколаєва, Лимана, Запоріжжя, Херсона, Харкова та їхніми батьками відвідали Волинський обласний еколого- натуралістичний центр Волинської обласної ради. Для них педагоги підготували цікаві локації: ековояж територією Центру, майстер-класи із виготовлення виробів власними руками. Діти переглянули театралізоване дійство “Його величність-Хліб”, лялькову виставу “У єдності наша сила”.
На завершення зустрічі координатори благодійного фонду вручили подяку колективу Центру за активну участь у всеукраїнському проєкті “Співдія заради дітей” у Луцьку.
На зустріч завітали особливі гості – представники благодійної організації із Польщі, що всебічно підтримують заклад в умовах сьогодення. Поспілкувавшись із дітьми разом скуштували запашну паляницю із фіточаєм.
Чужих дітей не буває. Такі зустрічі надихають та надають наснаги допомагати усім, хто цього потребує, а особливо дітям, адже ніколи не слід забувати, що вони – наше майбутнє, і дорослі повинні зробити усе можливе, аби підростаюче покоління зростало сильним та щасливим.
Разом ми можемо більше!
![](http://voenc.lutsk.ua/wp-content/uploads/2022/12/317641039_536697248469832_7364095668969581125_n-300x169.jpg)
![](http://voenc.lutsk.ua/wp-content/uploads/2022/12/317505684_536697645136459_218185051411654228_n-300x203.jpg)
![](http://voenc.lutsk.ua/wp-content/uploads/2022/12/317560297_536697581803132_6365916419346348565_n-300x138.jpg)
![](http://voenc.lutsk.ua/wp-content/uploads/2022/12/317601264_536697525136471_7653415067703537698_n-300x200.jpg)
![](http://voenc.lutsk.ua/wp-content/uploads/2022/12/317762707_536697455136478_4724159847367216941_n-300x205.jpg)
![](http://voenc.lutsk.ua/wp-content/uploads/2022/12/318023823_536697391803151_1584783589080955394_n-300x206.jpg)
![](http://voenc.lutsk.ua/wp-content/uploads/2022/12/317798811_536697341803156_1987181579813548525_n-300x267.jpg)
![](http://voenc.lutsk.ua/wp-content/uploads/2022/12/317964698_536697315136492_2121634974016337582_n-300x178.jpg)
![](http://voenc.lutsk.ua/wp-content/uploads/2022/12/318239691_536697281803162_444506850246949818_n-300x158.jpg)
![](http://voenc.lutsk.ua/wp-content/uploads/2022/12/317569944_536554905150733_2174655391414197985_n-1-300x214.jpg)