![🎭](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tae/1/16/1f3ad.png)
Театральна студія “Eco Drama” педагогічного колективу Волинського обласного еколого-натуралістичного центру Волинської обласної ради представила прем’єру вистави “Безталанна” (режисери: Юлія Терещук та Юлія Бондаренко) за мотивами пєсси І. К. Карпенка-Карого “Безталанна”.
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
![🤝](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t64/1/16/1f91d.png)
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
P.s.: Повітряні тривоги можуть призупинити виставу, але сама війна не зупинить життя, єднання та розвиток освіти і культури України!
![](http://voenc.lutsk.ua/wp-content/uploads/2022/12/318102620_535735108566046_1720870583162290204_n-1-300x225.jpg)
![](http://voenc.lutsk.ua/wp-content/uploads/2022/12/317483124_535736871899203_7836064765579249616_n-300x169.jpg)
![](http://voenc.lutsk.ua/wp-content/uploads/2022/12/316104752_535736638565893_8918383651606239758_n-300x225.jpg)
![](http://voenc.lutsk.ua/wp-content/uploads/2022/12/317635152_535735718565985_1205401412209316253_n-300x225.jpg)
![](http://voenc.lutsk.ua/wp-content/uploads/2022/12/318123333_535735195232704_4375047440992826748_n-300x225.jpg)
![](http://voenc.lutsk.ua/wp-content/uploads/2022/12/317970089_535735155232708_5573798453028498706_n-300x225.jpg)
![](http://voenc.lutsk.ua/wp-content/uploads/2022/12/318102620_535735108566046_1720870583162290204_n-300x225.jpg)