![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb7/1/16/1f917.png)
![❤️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/2764.png)
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/taa/1/16/1f310.png)
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t41/1/16/1f30f.png)
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tdb/1/16/1f99c.png)
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb2/1/16/1f439.png)
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc0/1/16/1f30e.png)
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb2/1/16/1f439.png)
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tbe/1/16/1f42d.png)
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t12/1/16/1f989.png)
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tdb/1/16/1f99c.png)
Тварини живого куточка є чудовим живим наочним посібником,оскільки допомагають проводити заняття по ознайомленню з природою та дослідницьку роботу. Турбота і догляд за тваринами та рослинами привчають до праці, розвивають почуття відповідальності,формують дослідницькі вміння і навички. На основі своїх спостережень діти починають систематизувати і узагальнювати інформацію. Такі гурткові заняття та екскурсії є запорукою доброго настрою,практичних вмінь,незабутніх вражень та щирих дитячих посмішок.![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7f/1/16/1f60a.png)
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t13/1/16/1f308.png)
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t90/1/16/1f426.png)
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7f/1/16/1f60a.png)
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t13/1/16/1f308.png)
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t90/1/16/1f426.png)
![](http://voenc.lutsk.ua/wp-content/uploads/2022/11/315635689_522040006602223_7111175146566028365_n-300x225.jpg)
![](http://voenc.lutsk.ua/wp-content/uploads/2022/11/315463013_522040076602216_5241829228770438033_n-225x300.jpg)
![](http://voenc.lutsk.ua/wp-content/uploads/2022/11/315755211_522040116602212_5926906371114098829_n-225x300.jpg)
![](http://voenc.lutsk.ua/wp-content/uploads/2022/11/315388163_522040233268867_9138404186530337020_n-225x300.jpg)
![](http://voenc.lutsk.ua/wp-content/uploads/2022/11/315455782_522040363268854_6398163887456047761_n-225x300.jpg)