Думаєте, розважалися? Та ні, – навчались і правила безпеки повторювали! І як дорогу переходити, і як від грози вберегтися, і з незнайомими предметами, як поводитися…
Життя – це найдорожчий скарб. Але в дитинстві ми не розуміємо, що ним треба дорожити і берегти. В цей час майбутнє уявляється безхмарним, а життя – безкінечним. Та насправді це не так, мить – і яскраві фарби радості змінюються на сумні відтінки біди. А щоб цього не сталося, в рамках тижня безпеки дитини, практичний психолог Волинського обласного еколого-натуралістичного центру Волинської обласної ради Юлія Терещук надала потрібні знання і вміння для найменших вихованців Центру, а також, як діяти в тій чи іншій ситуації, ознайомила із правилами техніки безпеки та як чітко їх дотримуватись.
![](https://scontent.flwo6-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/349146100_582781437329369_8693694172691506454_n.jpg?stp=dst-jpg_p600x600&_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=EHbFkhInRakAX8k2TiK&_nc_oc=AQmw_JVQHgGvl4CXZto1ujw-8X0eS9C_8pnVAYvI0BXJTDFcoOalPRVXqVf6ahdbr1Y&_nc_ht=scontent.flwo6-1.fna&oh=00_AfANpDjZCnE81PuH-EaXsYvrJaDFH49V2Nar6UUVpyTTAg&oe=6479579F)
![](https://scontent.flwo6-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/349100718_855500286008813_4365871599080636155_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=Ix5fpenaoUYAX_fdEB2&_nc_ht=scontent.flwo6-1.fna&oh=00_AfAF-mrSdy4AcvNV4MpL_SpGDkWBiyrQkVjiczvEHlMP4g&oe=64781D94)
![](https://scontent.flwo6-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/349014744_1207737006570601_5146343890315632217_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=CGhUL_s1kMwAX8G8v1f&_nc_ht=scontent.flwo6-1.fna&oh=00_AfBKWA7QtIznYpagefEVNGZYE9guWnXTfaCohAuhBy8aUA&oe=6478A889)
![](https://scontent.flwo6-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/349116251_784830093009066_8583871578769669356_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=jGG5x9Zci-UAX8683xX&_nc_ht=scontent.flwo6-1.fna&oh=00_AfANs--OPN5zT8hnJI0bqJ7uyzbqE5SFIMRYL3fyf3REDw&oe=647865B8)