![️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t70/1/16/1f536.png)
![️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf1/1/16/1f537.png)
Нині вишиванка переживає піднесення і відродження, бо українці згуртувалися у підтримці рідної країни. Носити вишиванку – не лише патріотично, а й модно й ексклюзивно.
Зберігаючи народні традиції створення та носіння вишитого українського одягу, проявляючи любов до рідного краю, підтримуючи національну єдність нашого народу вихованці студії раннього розвитку “Ластів’ята” Волинського обласного еколого-натуралістичного центру Волинської обласної ради, беручи участь у творчому проєкті: “Я люблю вишиванку” долучилися до святкування Всесвітнього дня вишиванки.
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
А вислів: “Діти – це майбутнє України” стає не просто гарними словами. Це – реальність…..Адже Україна і діти – єдине і нерозривне.
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t94/1/16/1f49a.png)
Сіємо зернятка доброти у вразливих дитячих серцях, бо саме цим дітям жити в оновленій мирній Україні!