У Волинському обласному еколого- натуралістичному центрі Волинської обласної ради сьогодні було жваво. Всі у русі та з гарним настроєм працювали на благо нашої країни, нашої армії, наших захисників. Учасники акції “Зігріє окопна свічка солдата” старались зробити якомога більше у відведений день. Щиро дякуємо всім, хто долучився до благодійного заходу, а саме:
![☑️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8d/1/16/2611.png)
Яну Вєсьолеку, президенту позаурядової організації Товариства приятелів дітей Сілезького регіонального відділення м.Катовіце, з яким Центр нещодавно підписав Меморандум про співпрацю;
![☑️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8d/1/16/2611.png)
Товариству “Військова Родина Ельбльонга” (Пані Agnieszka Łowczak, Agnieszka Szkudlarek, доставила понад 100 свічок, координатор та волонтер Агнєшка Міхаляк);
![☑️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8d/1/16/2611.png)
Свято-Миколаївській церкві ПЦУ;
![☑️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8d/1/16/2611.png)
Медовій хаті м. Луцьк;
Та учасникам акції, тим хто власноруч робив окопні свічки та вкладав у них свої почуття та молитву за захист наших воїнів:
![▪️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/25aa.png)
вихованцям гуртка “Лікарські рослини” (керівник Ірина Лещук), які є учнями комунального закладу загальної середньої освіти “Луцький ліцей №28 Луцької міської ради”;
![▪️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/25aa.png)
вихованцям гуртка “Основи палеонтології” (керівник Валерій Потапчук), студентам Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Факультет слідчої та детективної діяльності;
![▪️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/25aa.png)
вихованцям гуртка “Юні бджолярі” (керівник Марія Шотік), курсантам Військового ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою;
![▪️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/25aa.png)
вихованцям гуртка “Основи фенології” (керівник Світлана Сподарик), які є студентами Луцького педагогічного коледжу;
![▪️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/25aa.png)
педагогам ВОЕНЦ та всім небайдужим.