На різдвяних канікулах учні Чаруківського ліцею, члени гуртка “Юні фізіологи рослин” відвідали Волинський обласний еколого- натуралістичний центр Волинської обласної ради.
Надзвичайно яскраве враження справила на дітей екскурсія обласною виставкою “Новорічні композиції” територіальних громад області, яку дуже цікаво і змістовно провела Лариса Мартинюк, методист Центру. Не менш захоплюючими і цікавими були розповіді педагога в галереї кімнатних рослин. Багато емоційних вражень принесли дітям мешканці лабораторії акваріумістики: черепахи, кролики, жабки-альбіноси, щурі, хом’чки. Цікавим і пізнавальним було ознайомлення з відділом екології, лабораторією сільського господарства, де методист розповіла вихованцям про традиції українського народу і гостинно пригостила екологічно чистим трав’яним чаєм, який був вирощений на НДЗД .
![](http://voenc.lutsk.ua/wp-content/uploads/2023/01/326404536_848106219916735_3498084562483436090_n-300x212.jpg)
![](http://voenc.lutsk.ua/wp-content/uploads/2023/01/326393003_1178062466407600_3548464357945882404_n-300x138.jpg)
![](http://voenc.lutsk.ua/wp-content/uploads/2023/01/324105158_1338512886900058_4121910865762250895_n-300x138.jpg)
![](http://voenc.lutsk.ua/wp-content/uploads/2023/01/323144347_1631128720657216_4639247790970333547_n-300x138.jpg)
![](http://voenc.lutsk.ua/wp-content/uploads/2023/01/323326795_2095898963952335_3184597625966366568_n-300x138.jpg)