Учні Луцького ліцею №14 імені Василя Сухомлинського завітали до Волинського обласного еколого-натуралістичного центру Волинської обласної ради.
Екскурсія мальовничими куточками центру виявилася надзвичайно цікавою та змістовною. Діти мали змогу ознайомитись із лабораторіями живої природи, галереєю кімнатних рослин, кабінетом акваріумістики та поринути у чарівний світ казки, адже розпочала роботу обласна виставка-конкурс “Новорічна композиція”
Світлана Сподарик, завідувач методичним відділом ознайомила з різноманіттям платформ Центру, а керівник гуртків Шолом Ангеліна розповіла про мешканців живого куточку, про черепашок було особливо захоплююче. Діти мали змогу не лише послухати про цих плазунів, а й погладити і ще й у руках їх потримати!
Світлана Сірман, керівник гуртків ВОЕНЦ провела екскурсію галереєю кімнатних рослин та ознайомила з новорічною виставкою.
![](http://voenc.lutsk.ua/wp-content/uploads/2023/01/323379916_848489516235457_7126679402152826640_n-300x169.jpg)
![](http://voenc.lutsk.ua/wp-content/uploads/2023/01/323444152_867970230951401_2757315994045006994_n-300x169.jpg)
![](http://voenc.lutsk.ua/wp-content/uploads/2023/01/323324883_696387931860362_4460015363162249885_n-169x300.jpg)
![](http://voenc.lutsk.ua/wp-content/uploads/2023/01/323301133_1360633467805763_3719243631681478537_n-300x169.jpg)
![](http://voenc.lutsk.ua/wp-content/uploads/2023/01/322734844_3319027641691917_4637403768980902060_n-300x169.jpg)
![](http://voenc.lutsk.ua/wp-content/uploads/2023/01/323075240_3437275526495773_2859416762929377405_n-300x169.jpg)
![](http://voenc.lutsk.ua/wp-content/uploads/2023/01/322733503_694819105421245_156478715285672685_n-300x169.jpg)