![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Підведені підсумки Всеукраїнського конкурсу науково-методичних розробок та віртуальних ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти.
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Серед педагогів Волині переможцями стали:
![🔸️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png)
Лариса Завадська, керівник гуртків Ратнівського центру дитячої та юнацької творчості;
![🔸️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png)
Галина Хаймик, заступник директора з виховної роботи ОЗЗСО “Раково-Ліський ліцей”;
![🔸️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png)
Наталія Каширець, консультант КЗ “Центр професійного розвитку педагогічних працівників” Камінь-Каширської міської ради”;
![🔸️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png)
Неля Чирська, керівник гуртків, ️Ярослава Бондар, методист, КЗ “Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді Луцької міської ради”;
![🔸️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png)
Володимир Пшибельський, заступник директора з навчально-методичної роботи, Валерій Потапчук, заступник директора з навчально-виховної роботи, Світлана Сподарик, завідувач відділу методичної роботи, Юлія Бондаренко, методист Волинського обласного еколого-натуралістичного центру Волинської обласної ради.
![⚜](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb7/1/16/269c.png)
Вітаємо переможців! Бажаємо успіхів у наполегливій праці!