Сьогодні слухачі обласної Природничої школи секція «Флористика та ландшафтний дизайн» прослухали онлайн лекцію на тему: «Композиційні принципи. Виготовлення композицій із застосуванням основних високих форм» (лектор Наталія Біла, керівник гуртків Волинського обласного еколого-натуралістичного центру Волинської обласної ради). Метою заняття було ознайомити учасників лекції із поняттям “квіткове аранжування”, вимогами та методиками створення композицій із застосуванням високих форм; вивчити форми букетів, їх основні лінії; розвивати естетичний смак, виховувати охайність, бережливе ставлення до навколишнього середовища.
![](http://voenc.lutsk.ua/wp-content/uploads/2022/02/273450138_7374663502558807_8081159468217594318_n-222x300.jpg)