В обласній Природничій школі секції «Юні аграрії і бджолярі» відбулось онлайн- заняття на тему «Сучасні підходи до удобрення сільськогосподарських культур».
Модератор Тетяна Павлівна Бортнік, кандидат с/г наук, старший науковий співробітник Поліської дослідної станції.
Ознайомила із впливом природно- кліматичних факторів на формування системи удобрення с/г культур у зв’язку із змінами клімату. Представила сучасні види добрив, норми та періоди їх внесення для забезпечення отримання стабільних та високих врожаїв.
![](http://voenc.lutsk.ua/wp-content/uploads/2022/02/273000350_7347870338571457_3121747118845016023_n-300x171.jpg)