У Волинському обласному еколого-натуралістичному центрі Волинської обласної ради відбулась «Новорічна феєрія талантів»

Новий рік – це казковий час чудес і радості. Адже саме новорічні свята дарують виконання найзаповітніших дитячих бажань, чудові подарунки, справжнього Діда Мороза, а головне – неповторну атмосферу чарівної казки. А ще, це час, коли кожна людина підводить підсумки, згадує неповторні моменти року, що минає.
29 грудня у Волинському обласному еколого-натуралістичному центрі Волинської обласної ради відбулась «Новорічна феєрія талантів», де ми згадували найяскравіші події року, та шанували наших юних обдарувань, адже у нас їх чимало. Які тільки форми не використовували вихованці, для демонстрації своїх досягнень… проєктну та наукову діяльність, театральний жанр, хореографічні та вокальні номери, і це далеко не повний список талантів, які презентували юннати на обласній сцені. До участі у заході були запрошені переможці конкурсів обласного та Всеукраїнського рівнів, активісти та зірочки. Новорічна феєрія об’єднала дітей усієї області, адже у заході приймали участь не лише юннати, які приїхали до Центру. По інший бік екрану, у режимі онлайн за перебігом свята спостерігали понад 70 вихованців зі всіх куточків Волині.
Кожен учасник дійства отримав подяку за особливі досягнення та перемоги у заходах обласного та всеукраїнського рівнів еколого-натуралістичного спрямування та новорічний подарунок.
Із масою вражень, мрій та сподівань входимо в Новий 2022 рік до нових перемог та звершень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *