Партія варення для #ЗСУ від вихованців ВОЕНЦ

Закінчилась золота осінь. Партію яблучного варення для ЗСУ вже відправили. Настала черга не менш корисного вітамінного смаколика – калини.
Сьогодні з вихованцями та учнями Воютинського ліцею на гуртку “Горщечкові рослини” Волинського обласного еколого-натуралістичного центру Волинської обласної ради приготували 25 баночок калини з цукром для ЗСУ.
Нехай вона береже ваш імунітет, підтримує імунітет та надає сили.
Всім дякуємо за активну участь!!!

“Віднови українські діброви”

Жолуді – це майбутні дерева-дуби, які асоціюються у нас з могутністю, силою та незламністю українського народу.
Цього року вихованці гуртків “Екологічна журналістика” та “Екологічний дизайн” під керівництвом Юлії Бондаренко та Руслани Уєвич долучитись до проєкту «Віднови українські діброви».
Ціль проєкту — висадити дуби на території Волині. Днями, на заняттях вдалось реалізувати перший його етап: назбирану попередню сировину висаджували у невеличкі контейнери.
Юннати гуртків охоче старалися, бо шляхом отриманих знань на заняттях, розуміють важливість відновлення лісового покриву.
До проєкту долучитись і діти, що тимчасово проживають на території Волині.
Такі приємні справи, не лише згуртовують дітей, а й виховують у них відповідальне ставлення до усього, що подарувала нам природа.

Будьмо гідними пам’яті наших Героїв!

До Дня Гідності та Свободи – однієї із знакових дат в історії України, вихованці гуртків “Юні квітникарі ” та “Екологічний дизайн” Волинського обласного еколого- натуралістичного центру Волинської обласної ради спільно зі своїми керівниками Світланою Сірман і Русланою Уєвич провели читацьку конференцію “Україна-вільна, демократична держава”. Вихованці згадували події Майдану, декламували вірші про рідну Україну, загиблих героїв та вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання.
Такі заходи –це нагадування всім нам про те, якою ціною здобуто свободу на новий шанс для країни стати справжньою європейською державою. Тож, будьмо гідними пам’яті наших Героїв!

Толерантність — це мистецтво жити з іншими людьми та з іншими ідеями

✔️16 листопада✔️ Міжнародний день толерантності✔️ – свято, яке відзначається в усьому світі. ✳️Толерантність✳️ – це термін, що означає терпимість до іншого світогляду, способу життя, поведінки і звичаїв. У рамках відзначення 🌈Тижня толерантності🌈та з метою формування у здобувачів освіти загальнолюдських моральних цінностей у 🌱Волинському обласному еколого-натуралістичному центрі Волинської обласної ради🌱 практичним психологом Центру було проведено практичне заняття для педагогів👩🏼‍🏫 🔥Запали вогник толерантності🔥, мета якого була спрямована на формування поваги до інших людей, їхніх думок. На цьому занятті педагоги👩🏼‍🏫 навчилися терпляче сприймати людей такими якими вони є, та не намагатися змінити в них те, що не подобається, визнавати в кожній людині особистість і поважати її думки, почуття, незалежно від того чи збігаються вони з їхніми.
💞🧡💙💛💞
Для того, щоб досягти успіху у власному житті, на професійній ниві, не витрачати сил на конфлікти, «побутові війни», кожному доцільно сформувати у собі толерантність як рису характеру.
Для цього необхідно⬇️⬇️⬇️
💕бути готовими до того, що всі люди різні – не кращі й гірші, а просто різні;
💕навчитися сприймати людей такими, якими вони є, не намагаючись змінити в них те, що нам не подобається;
💕цінувати в кожній людині особистість і поважати її думки, почуття, переконання незалежно від того, чи збігаються вони з нашими;
💕зберігати «власне обличчя», знайти себе і за будь-яких обставин залишатися собою.

Турбота та догляд за тваринами, що є постійними мешканцями екологічного центру

У цей буремний і складний час для нашої України – підтримки та турботи потребує кожен. Зараз,як ніколи,важливо кожному з нас зробити свій вагомий внесок в перемогу та побудову щасливого майбутнього, зберігаючи людяність,щирість та вірність до тих, за кого ми піклуємось і відповідаємо.❤️
Вихованці гуртків “Фотонатуралісти” і “Декоративне птахівництво ” Волинського обласного еколого- натуралістичного центру Волинської обласної ради, керівником якого є Руслана Федорук попри все, продовжують турбуватися та доглядати тварин, що є постійними мешканцями нашого екологічного центру. Навзаєм,тваринки дарують гуртківцям позитивні емоції психологічної підтримки,які так необхідні в наш час. Сьогодні гуртківці знову мали змогу ознайомитись з особливостями догляду за декоративними птахами та звірами
Тварини живого куточка є чудовим живим наочним посібником,оскільки допомагають проводити заняття по ознайомленню з природою та дослідницьку роботу. Турбота і догляд за тваринами та рослинами привчають до праці, розвивають почуття відповідальності,формують дослідницькі вміння і навички. На основі своїх спостережень діти починають систематизувати і узагальнювати інформацію. Такі гурткові заняття та екскурсії є запорукою доброго настрою,практичних вмінь,незабутніх вражень та щирих дитячих посмішок.

Наказ “Про підсумки участі вихованців, школярів в обласному етапі природоохоронно-пропагандистської Всеукраїнської акції-конкурсу «Ластівка міська-птах року 2022»”

Наказ “Про підсумки участі вихованців, школярів в обласному етапі природоохоронно-пропагандистської Всеукраїнської акції-конкурсу «Ластівка міська-птах року 2022»”

Еко-пікнік “Розвиваємось та відпочиваємо з користю”

Творча команда Волинського обласного еколого-натуралістичного центру Волинської обласної ради побувала у закладі культури с. Милуші. Педагоги створили чудову атмосферу для дітей та провели еко-пікнік “Розвиваємось‍ та відпочиваємо з користю” .
У програмі заходу було:
– майстер-клас з гончарства (народний майстер Микола Шавула)
– анімалотерапія (контактний домашній зоопарк, Дмитро Балицький)
– dancehall “Рухаємось до перемоги”(Юлія Терещук).