В єдності-наша сила! Де єдність-там Перемога!

В єдності-наша сила!🤗 Де єдність-там Перемога!🇺🇦 Сьогодні просто незвичайний за енергетикою день🔥. У Волинському обласному еколого-натуралістичному центрі Волинської обласної ради відбувся патріотичний захід “В єдності наша сила”.
Адже, наша сила – у великій кількості маленьких добрих справ💕 та дієвому молодому поколінні!💕 В рамках заходу відбулася прем’єта театру ляльок ВОЕНЦ із виставою “Разом ми сила”, керівником якого є Дмитро Балицький, заввідділом ВОЕНЦ.
Перемога🇺🇦 стає ближчою на один день та одну добру справу, адже на завершення заходу усі учасники взяли участь у майстер-класі “Зігрій солдата”, на якому виготовляли окопні свічки🕯️ для захисників України.
Обіймайтеся тепліше🤗, пийте гарячий чай☕. Ховайте свої “колючки” та грійтеся🔥 – бо разом в обіймах завжди тепліше. Зігрівайтеся словом, ділом та посмішкою😁. Холод🌬️ – лише для погоди, не пускайте його в душу😍.

Спільна справа має об’єднати людей, наблизити Україну до перемоги та виховати в дітях відповідальність.

🌐Спільна справа має об’єднати людей, наблизити Україну до перемоги та виховати в дітях відповідальність.
🌳🌲В рамках загальнонаціональних акцій: “Сади для Перемоги” та “Озеленення України” Волинський обласний еколого- натуралістичний центр Волинської обласної ради спільно з вихованцями Нововолинського центру дитячої та юнацької творчості за підтримки Нововолинської міської територіальної громади висадили алеї з павловнії, дуба, модрини, сосни на території еколого- натуралістичного відділу смт Благодатне (Височанська Людмила, завідувач відділу, заступник директора НЦДЮТ), Нововолинського відділення стаціонарного догляду для постійного проживання територіального центру соціального обслуговування (Остапусь Володимир, завідувач), Нововолинського ліцею #9 (Бакуш Василь, директор ).
✔️На заході були присутні та брали участь
Мороз Сергій, начальник управління освіти Нововолинської міської ТГ, Шумська Ніна, заступник начальника управління освіти Нововолинської міської ТГ, Леоненко Олена, староста старостинського округу смт Благодатне, Макарук Тарас, помічник депутата обласної ради Бокоча Андрія, Свистунова Євгенія, директор Нововолинського центру дитячої та юнацької творчості.
✔️Під час дійства працювала методична платформа, на якій ▪️Валентина Остапчук, директор Волинського обласного еколого- натуралістичного центру Волинської обласної ради, Заслужений працівник освіти України розповіла про інноваційні форми позакласної роботи у формуванні екологічних компетентностей учнівської і студентської молоді у закладах освіти територіальних громад. Педагогам керівник Центру розповіла про сучасні форми позакласної еколого-натуралістичної роботи з дітьми, а також зауважила, що основний напрям роботи ВОЕНЦ – виховна, наукова, дослідницька, проєктна, координаційно- методична, міжнародна діяльність. Крім того, ▪️Володимир Пшибельський, заступник директора Центру з навчально- методичної роботи наголосив на важливості напрямків екелого- натуралістичної роботи (зоологічний, агробіологічний, квітництва, ландшафту, дизайну), які спрямовані на формування у молоді здатності до усвідомленого вибору майбутньої професії та екологічної компетентності. Основний акцент був зосереджений на виїзній освітній еко-лабораторії практичних дій “Від платформи – до платформи” та секціях обласної очно- дистанційної Природничої школи, як важливих ланок мобільної освіти в області.
🇺🇦❤️🇮🇩По завершенню акції для гуртківців Валентина Остапчук презентувала смаколики від Товариства приятелів дітей Сілезького регіонального відділення м. Катовіце РеспублікиПольща (Ян Вєсьолек, президент).

Continue reading “Спільна справа має об’єднати людей, наблизити Україну до перемоги та виховати в дітях відповідальність.”

Еколого-натуралістичний напрям (цікаві посилання)

Відеоматеріал «Краса Волині» https://fb.watch/c1lntNnOEK/

Презентація «Стежками рідного краю» https://www.facebook.com/1367099603315257/posts/7600588259966329/

Заняття «Хвороби та шкідники розсади: способи профілактики і боротьби» https://www.facebook.com/1367099603315257/posts/7608739815817840/

Презентація «Харчові добавки Е-числа» https://www.facebook.com/1367099603315257/posts/7606166199408535/

Презентація «Кімнатні рослини»: https://youtu.be/ytqII4UqkaM

Майстер-клас «Сади для перемоги» (для вихованців 6-10 років): https://fb.watch/cLwUBhxzrN/

Майстер-клас «Горобинка-оберіг» (для вихованців 6-10 років): https://fb.watch/cMUcO42o6S/

Відеопрезентація «Пристосування організмів до життя в повітряно-наземному середовищі» (для вихованців 6-7 років): https://fb.watch/cMT-Np0jsV/

Continue reading “Еколого-натуралістичний напрям (цікаві посилання)”

Щирі вітання з Днем працівників освіти!

Шановні колеги!
Прийміть щирі вітання з Днем працівників освіти!
Це прекрасне свято всіх нас об’єднує у спільних помислах ‒ навчити молодь пізнавати навколишній світ, набувати необхідних знань, проявляти обдарованість, закласти моральні й духовні цінності, виховати достойних громадян Української держави.
Нехай Ваше добросовісне служіння справі, високий професіоналізм, творчий пошук стануть основою досягнення високих результатів. Хай завжди з Вами будуть упевненість у завтрашньому дні, а Вас оточують добросовісні учні, вдячні батьки, добрі і щирі колеги.
Щастя, здоров’я, радості, миру Вам і Вашим родинам!
▪️З повагою Валентина Остапчук, директор та колектив Волинського обласного еколого- натуралістичного центру Волинської обласної ради.