ЩО ТАКЕ ТЕЛЕФОНИ ДОВІРИ

❗❗❗ЩО ТАКЕ ТЕЛЕФОНИ ДОВІРИ❓❓❓
#voencPsy
«Телефон довіри» – це служба телефонної допомоги для тебе та твоїх друзів.

«Телефон довіри» – анонімна, конфіденційна служба. Це означає, що все про що говорили, залишається між тобою і консультантом, який тебе слухав.

ТЕБЕ ВИСЛУХАЮТЬ! ЗРОЗУМІЮТЬ! ПІДТРИМАЮТЬ!
ЯКЩО⬇️⬇️⬇️

Continue reading “ЩО ТАКЕ ТЕЛЕФОНИ ДОВІРИ”

Найкращі екологічні практики

Волинський обласний еколого – натуралістичний центр вже багато десятиліть впроваджує в області найкращі екологічні практики. Серед них і органічний спосіб вирощування рослин. 🌱 🌱 Також ВОЕНЦ співпрацює з сучасними українськими винахідниками. Ця співпраця має практичні результати. 🌷🌷🌷
На заняттях з проєктної діяльності вихованці студії раннього розвитку “Ластів’ята” під керівництвом керівниці гуртка Л. Москальчук досліджували органічне насіння, вивчали властивості рослин та виростили власну мікрозелень в “Родинній тепличці”. Вирощені рослини вихованці гуртка понесли додому батькам. 🌱🌱🌱
Ось так вже з маленьких років українські діти дізнаються про розробки українських винахідників та вчаться основам здорового харчування. 🌿🌷👍

Continue reading “Найкращі екологічні практики”

Педагогічний практикум “Збереження, примноження, вивчення біорізноманіття природи Волині”

20 січня 2022 року у Волинському обласному еколого- натуралістичному центрі відбувся педагогічний практикум “Збереження, примноження, вивчення біорізноманіття природи Волині” за участю педагогів закладів дошкільної освіти Луцької територіальної громади. Учасники заходу ознайомились із біологічними особливостями дикої бджоли осмії, її роллю в екосистемах, міжнародною програмою ЄС до 2030 року щодо відновлення біорізноманіття. З метою приваблювання осмій, розширення ареалу їх проживання був проведений майстер-клас “Виготовлення хатинок для осмій”, який провів Володимир Дмитрук, віцепрезидент ГО “Спілка пасічників України”. У роботі практикуму брала участь Мар’яна Сорочук, координатор міжнародних проектів, а спікером заходу виступила Валентина Остапчук, директор Центру. Хатинки для осмій, що виготовлені власноруч, вихователі, відвезли у свої заклади освіти, щоб навесні, разом із дітьми, вивісити їх у своїх садочках. Надіємось, що для диких бджілок осмій буде достатньо місця для проживання, а їхня популяція буде зростати.

Continue reading “Педагогічний практикум “Збереження, примноження, вивчення біорізноманіття природи Волині””

Живий ланцюг єдності у віртуальному просторі!

Урочистості з нагоди 103 річниці Дня Соборності України у ВОЕНЦ Волинської обласної ради! Живий ланцюг єдності в віртуальному просторі!
22 січня 2021 року відбувся живий ланцюг присвячений 103 річниці Дня Соборності України. Саме 22 січня українці щорічно святкують День Соборності, свято, встановлене у честь проголошення Першої Незалежності та Акту злуки УНР і ЗУНР.
Головною традицією у День Соборності став живий ланцюг — історія цієї традиції починається з 1990 року, коли патріотично налаштовані українці вирішили так символічно продемонструвати державну єдність. Він протягувався з Києва до Львову та Івано-Франківську, Стрия, Тернополя, Житомира та Рівного. З 2000-х років у Києві щорічно влаштовують живий ланцюг вздовж мосту Патона, котрий пролягає між правим та лівим берегами Києва, таким чином символізуючи об’єднання Сходу та Заходу України.
Саме 22 січня 2022 року педагоги та вихованці Волинського обласного еколого-натуралістичного центру продовжили традицію і влаштували Живий ланцюг єдності, присвятивши його святкуванню 103 річниці Дня Соборності України.