Наказ Про підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу програм, навчально-методичних матеріалів та віртуальних ресурсів з еколого-натуралістичного напрямку позашкільної освіти 2022

Про підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу програм, навчально-методичних матеріалів та віртуальних ресурсів з еколого-натуралістичного напрямку позашкільної освіти 2022

День Соборності України!

Традиціно 22 січня з нагоди Дня Соборності України у Волинському обласному еколого-натуралістичному центрі Волинської обласної ради проходить ціла низка патріотичних заходів.
Напередодні цієї дати вихованці гуртка “Любителі декоративних та свійських тварин”, що працює на базі Ростанського ліцею Шацької ТГ на чолі з керівником Юлією Лукницькою провели інтерактивне заняття «Соборність України – заслуга українського народу!»
Навіть зараз, в нелегкі часи для нашої Батьківщини, ми не перестанемо вірити, що територіальна цілісність України, навіки залишиться непорушною. Адже вона скріплена кров’ю мільйонів незламних борців минулого століття і тих, хто і зараз веде боротьбу з ворогом, який посягнув на цілісність нашої неньки України.

Continue reading “День Соборності України!”

Друзі…

Чи бачили ви ще десь, крім позашкілля, щоб дитина бігла на заняття у вихідні?
Гуртківці це тепер друзі, за якими ми сумуємо, коли давно не бачимось… а вони, у свою чергу, приводять друзів, розповідають новини. У такій невимушеній атмосфері довіри та затишку проводимо цікаві заняння: через різноманітні форми роботи, з різними віковими категоріями.
Неймовірно пишаємося кожним із вихованців, адже Волинський обласний еколого-натуралістичний центр Волинської обласної ради збирає навколо себе найкращих, щирих та люблячих юннатів ❤️

Міні дослідницька пошукова екскурсія в природу

Зима -пора року, коли пернаті потребують нашої допомоги, щоб вижити в найважчі часи. Саме тому вихованці гуртків “Фітодизайн” та “Екологічний дизайн” Волинського обласного еколого- натуралістичного центру Волинської обласної ради разом із своїми керівниками Світланою Сірман та Русланою Уєвич вирішили подбати про пернатих, перетворивши заняття на міні дослідницьку пошукову екскурсію. Педагоги разом зі своїми гуртківцями досліджували чисельність птахів та види, які залишились зимувати у нашій місцевості. У вивішені годівнички юннати насипали зерно, крихти хліба, різноманітні смаколики.
Саме через такі заходи керівники гуртків прививають любов до природи, навчають берегти навколишнє середовище.
💛💙Смаколики для тварин юннатам Центру презентувала Agnieszhka Michalak (польський волонтер) 🇮🇩.
 

Continue reading “Міні дослідницька пошукова екскурсія в природу”

Діти Чаруківського ліцею, члени гуртка “Юні фізіологи рослин” відвідали Центр

На різдвяних канікулах учні Чаруківського ліцею, члени гуртка “Юні фізіологи рослин” відвідали Волинський обласний еколого- натуралістичний центр Волинської обласної ради.
Надзвичайно яскраве враження справила на дітей екскурсія обласною виставкою “Новорічні композиції” територіальних громад області, яку дуже цікаво і змістовно провела Лариса Мартинюк, методист Центру. Не менш захоплюючими і цікавими були розповіді педагога в галереї кімнатних рослин. Багато емоційних вражень принесли дітям мешканці лабораторії акваріумістики: черепахи, кролики, жабки-альбіноси, щурі, хом’чки. Цікавим і пізнавальним було ознайомлення з відділом екології, лабораторією сільського господарства, де методист розповіла вихованцям про традиції українського народу і гостинно пригостила екологічно чистим трав’яним чаєм, який був вирощений на НДЗД .

Єднанням сильні!

💙💛Цьогорічні події змінили сферу молодіжної роботи та учнівського самоврядування і, напевне, вона вже ніколи не буде такою, як раніше.
🔸🔹Однак, вона від цього аж ніяк не стає менш важливою!☝️
❓Які виклики постають перед тими, хто працює з молоддю?
❓Які виклики постають перед самими молодими людьми?
❓Що стало для нас більш цінним, а що відійшло на задній план?
✔️Оновлюємось та змінюємось заради майбутнього!
✔️Про це та інше поговоримо у неформальній та теплій атмосфері на еко-зустрічі лідерів дитячого самоврядування “Єднанням сильні!”

✔️Реєструйся та приходь на зустріч лідерів 25 січня 2023 на 11:00⬇️⬇️⬇️