“Юні фотонатуралісти” ВОЕНЦ

Активно, весело та продуктивно пройшов недільний день для вихованців гуртка “Юні фотонатуралісти” ВОЕНЦ 📸❤
Заняття побудували максимально цікаво і практично 👌 Після невеличкої теоретичної частинки на тему “Фотомистецтво. Основи та витоки” 🤓 спробували себе у ролі професійних фотографів 😎 де під час практичної частини, повністю занурившись у творчий процес, створили свій перший фотоколаж: “Яким я бачу світ навколо себе” 🦋🐞🐌🌻🌿
Завершили роботу релаксацією за чашечкою чаю ☕ під час якої обговорювали цікаві ідеї, які невдовзі побачите і ви ❤
Більше фото ТУТ.

Всеукраїнська акція “Фотозона: Фауна нашої Батьківщини”

Волинські школярі долучились до Всеукраїнської акції “Фотозона: Фауна нашої Батьківщини” з метою актуалізації уваги учнівської молоді до сучасних проблем приваблювання та охорони, поширення і збільшення чисельності та видового різноманіття тварин України.
Фотозону Волині представили вихованці гуртка “Орнітологи” Волинського обласного еколого-натуралістичного центру у дендропарку❤
Більше фото ТУТ.

«Фітодизайн» та «Юні аматори зеленої архітектури

Вихованці гуртків «Фітодизайн» та «Юні аматори зеленої архітектури», (Мартинюк Л.А., Сірман С.Л.) на занятті «Декоративно —листяні кущі» вивчали різноманітність, біологічні особливості, вимоги до вирощування, посадка, догляд, використання у флористиці та ланшафтному дизайні.
Отримані знання закріпили на практиці погравши у гру «Пізнай мене».
А також гуртківці зібрали природній матеріал для подальшої роботи.
Більше фото ТУТ.

“Мала лісова академія”

Ось і добігає кінця осіння сесія очно-заочної Природничої школи “Мала лісова академія”. Сьогодні ми навчались та відвідали Луцький зоопарк, де дізналися про особливості середовища проживання тварин та їх звички. Нас зараз переповнюють дещо суперечливі почуття: водночас трошки сумно, але дуже радісно, адже ми з нетерпінням чекаємо на наступну зустріч. І запрошуємо усіх охочих до нас на начання, з нами цікаво, пізнавально, науково, драйвово та класно.

Більше фото ТУТ.

Міжнародна інформаційно- просвітницька конференціюя

На виконання “Концепції Загальнодержавної програми збереження біорізноманіття на 2005-2025 роки”, Стратегії біорізноманіття ЄС до 2030 року, в рамках підписаного Меморандуму про соціальне партнерство 24 вересня Волинський обласний еколого- натуралістичний центр, відділ екології Луцької міської ради, ГО “Мавіком”, ГО “Братство Землі Волинської” Ройовий стан”” провели міжнародну інформаційно- просвітницьку конференцію. Основною метою було активізувати тему біорізноманіття та збереження диких бджіл-осмій на території Луцької громади і Волинської області. За круглим столом учасники конференції обговорили питання життєдіяльності диких бджіл, їх роль у природі і житті людини, заходи із збереження і збільшення їхньої популяції на Волині. Науковці відділу середовища Природничого Університету у Любліні презентували свої наукові дослідження дикої бджоли-осмії. Практична частина конференцїі передбачала встановлення хатинки для диких бджіл на території Центру, ознайомлення із плантацією павловнії, перспективного виду у ландшафтному дизайні. На завершення конференції були прийняті шляхи розвитку міжнародного співробітництва щодо дослідження біорізноманіття між закладами освіти Волині і Польщі.

Continue reading “Міжнародна інформаційно- просвітницька конференціюя”

Учасники Малої лісової академії продовжують працювати на практичних заняттях

Учасники 🌲Малої лісової академії🌲 продовжують працювати на практичних заняттях 📟“Радіоеколонічний моніторинг”📺 (Мирленко І.М.), 💧“Водоохоронні ліси Волинськох області”🌊(Волянський В.О.), 🌿“Визначення посівних якостей насіння в лабораторних умовах”🍃 (Авостинович М.Б.). Вечір закінчився розважальною програмою “Вечірні посиденьки”.

Continue reading “Учасники Малої лісової академії продовжують працювати на практичних заняттях”

Обласна очно-заочна Природнича школа

Сьогодні робота обласної очно-заочної природничої школи розпочалася із виступу директора Волинського обласного еколого-натуралістичного центру, заслуженого працівника освіти України Валентини ОСТАПЧУК. У вітальному слові Валентина Адамівна адресувала слухачам подяку за активну участь у роботі Малої лісової академії, за допомогу у збереженні та примноження Волинських лісів; висловила надію на те, що в майбутньому їхнє юнацьке захоплення лісом переросте у справу всього життя. «Зараз в систему вищої школи впроваджується компетентнісний підхід. На мою думку, це сприяє підвищенню якості освіти. Кожен наш слухач є унікальною творчою особистістю, здатен самостійно вирішувати багато завдань, проявляти ініціативу, робити вибір, брати на себе відповідальність і приймати рішення», – доповнила Валентина Адамівна.
Також із вітальними словами виступили: Лешенко О.М., проректор з науково-педагогічної роботи та забезпечення якості освіти, Іванців В.В.,завідувач кафедри екології та агрономії, Волянський В.В.,доцент кафедри екології та агрономії, Кірчук Р.В., декан факультету аграрних технологій та екології Луцького національного технічного університету, які провели профорієнтаційну роботу для слухачів Малої лісової академії та окреслили основні напрямки навчання у вищому навчальному закладі та перспективи розвитку лісівничої галузі.
На території Луцького національного технічного університету слухачі Школи разом із учасниками заходу висадили 🌱алею Павловній “Ландшафтний проєкт: від – ідеї до втілення”🌱 (Потапчук В.Д.), де невдовзі усі охочі зможуть чудово відпочивати на прекрасній оазі для насолоди, відпочинку, практики, дослідництва та насолоджуватись зеленими насадженннями і з користю проводити свій вільний час на даній рекреаційній зоні.

Continue reading “Обласна очно-заочна Природнича школа”