Міжнародна науково-освітня програма GLOBE

Вітаємо в програмі GLOBE!

(Global Learning and Observations to Benefit the Environment)

GLOBE в Україні (Глобальне вивчення та спостереження з метою поліпшення довкілля) – це частина міжнародної науково-освітньої програми, яка надає можливість учням, учителям, вченим та громадянам з усього світу брати участь у процесі збору даних про навколишне середовище та наукових дослідженнях.

Програма GLOBE передбачає створення всесвітньої дослідницької групи, що складається з учнів і вчителів, які співпрацюють з ученими-екологами з метою вивчення взаємозалежних процесів єдиної екологічної системи нашої планети. Водночас діяльність цієї групи націлена на підвищення рівня екологічної освіти школярів та екологічної свідомості населення в усьому світі. Continue reading “Міжнародна науково-освітня програма GLOBE”

ОРГАНІЗАЦІЯ ІНКЛЮЗИВНОГО НАВЧАННЯ В ЗАКЛАДАХ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

Діти з особливими освітніми потребами (ООП) мають право на якісну позашкільну освіту. Позашкільна освіта має забезпечити розвиток їхніх здібностей та обдарувань із урахуванням індивідуальних потреб та інтересів, зокрема у соціалізації, професійному визначенні та інтеграції в суспільство.   Continue reading “ОРГАНІЗАЦІЯ ІНКЛЮЗИВНОГО НАВЧАННЯ В ЗАКЛАДАХ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ”

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ “ПОЗАШКІЛЬНА ОСВІТА БЕЗ БАР’ЄРІВ. МОДЕЛЬ МАЙБУТНЬОГО”

ПСИХОЛОГІЧНА СЛУЖБА

Continue reading “ПСИХОЛОГІЧНА СЛУЖБА”

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ

Міністерством розроблені організаційно-методичні рекомендації щодо навчання за допомогою дистанційних технологій в позашкільній освіті (лист МОН від 19.05.2020 №6/643-2020), в яких описані загальні принципи організації дистанційного навчання в закладах позашкільної освіти, розміщено довідкову інформацію про інструменти та платформи, на яких можна навчати дистанційно. Також підготовлено методичні рекомендації щодо організації освітнього процесу в новому навчальному році, значна частина яких присвячена саме дистанційному навчанню в позашкільній освіті (лист від 17.08.2021 №1/9-414).

Необхідна інформація стосовно організації дистанційного навчання у закладах позашкільної освіти та приклади  позитивних практик роботи державних закладів позашкільної освіти у цьому напрямі розміщені на офіційному вебсайті МОН за посиланням. Continue reading “ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ”