Листи «Квітуча Україна» та «Юний дослідник»

Про проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу  з квітництва та ландшафтного дизайну «Квітуча Україна»

Про проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу експериментально- дослідницьких робіт з природознавства «Юний дослідник»

Ароматерапія

🌸Ароматерапія🌺 – це стародавня вдосконалена методика використання ефірних олій, фітонцидів рослин🌱 та інших ароматних речовин для укріплення фізичного💪🏻 та психологічного🤗 здоров’я кожної людини. Це наука являється майже мистецтвом😍, яке допоможе відчути гармонію душі і тіла☺️, заспокоїть та розслабить😴. Саме тому, педагоги Центру провели для дітей із різних куточків України, 🇺🇦, які зараз перебувають у містах Луцьк та Рожище, заняття-релаксацію з елементами ароматерапії, а також кожен створив свій власний🥀“Еко-ароматизатор”

Майстер- клас «Виготовлення оберега з глини»

🔹️Робота з глиною завжди захоплююча справа. Саме глина дає позитивну енергетику, яка виливається у створення різноманітних виробів.
🔸️У Центрі для тимчасово переміщених осіб педагоги Волинського обласного еколого- натуралістичного центру Волинської обласної ради (керівники: Микола Шавула, Світлана Сподарик, Мирослава Котик) провели майстер- клас «Виготовлення оберега з глини». Діти з задоволенням власними руками ліпили вироби: хатинки, птахи, ангелочки.❤Малеча з нетерпінням чекає нової зустрічі з працівниками екологічного центру.

Спільна творчість завжди зближує

Чудовий варіант провести час з користю… Іграшки з фетру завжди душевні, теплі та барвисті, нікого не залишають байдужими. Вироби своїми руками може зробити як дорослий, так і дитина.
Сьогодні керівниці гуртків Волинського обласного еколого- натуралістичного центру Волинської обласної ради (Лариса Мартинюк, Людмила Москальчук, Світлана Сірман) провели майстер—клас Весни «Фетрові звірята» з тимчасово переміщеними дітьми.
Спільна творчість завжди зближує і ми щасливі бачити посмішки наших дітей під час роботи над чудовим святковим декором.

“Лайфхаки для юних науковців. Особливості написання дослідницьких робіт – швидко, якісно, легко!

30 березня відбулось чергове заняття школи “Юного фермера” 🐐🐄🐇 на тему “Лайфхаки для юних науковців. Особливості написання дослідницьких робіт – швидко, якісно, легко! З елементами майстер-класу від переможниці Всеукраїнського конкурсу юних зоологів і тваринників”.
Поговорили про основні аспекти у написанні дослідницької роботи та вибір об’єктів дослідження, а Гордійчук Катерина провела презентацію захисту наукової роботи із якою цьогоріч здобула І місце на Всеукраїнському рівні.
Попереду надзвичайно багато цікавого👨‍🎓 Тому чекаємо на вас щовівторка о 14:00 в режимі on-line 😉

Пікірування розсади

Розсадний спосіб дозволяє отримати здорові, міцні рослини навіть при культивуванні розсади на підвіконні. Оскільки процес цей не надто трудомісткий, вирощувати розсадою можна майже будь-які овочі, квіти. Педагогічні працівники Волинського обласного еколого- натуралістичного центру Волинської обласної ради разом із гуртківцями беруть участь у навчальному проєкті «Теплиця на моєму підвіконні». Одним із етапів проєкту є пікірування розсади, яке сприяє розвитку кореневої системи і зміцнює рослину.