Казкові мандрівки у природу

Казкові мандрівки у природу безперечно сприяють розвитку мислення, пам’яті та мовлення у дітей. Серед природи значно зміцнюються розумові сили дитячого організму. Такою мандрівкою була сьогодні (30.06.2021) постановка казки ”Капризна троянда” вихованцями гуртка ”Природа крізь призму англійської мови”(керівник Мартиненко Н. Є.) Волинського обласного еколого – натуралістичного центру Волинської обласної ради.
Казка виконувалась англійською мовою. Діти добре вивчили свої ролі, підготували гарні костюми і з великим бажанням і радістю створювали свої образи. Сюжет казки був захоплюючим цікавим і повчальним.

Підписання Меморандуму про соціальне партнерство з Рівненською сільською радою

Сьогодні відбулось підписання Меморандуму про соціальне партнерство та творчу співпрацю між Волинським обласним еколого-натуралістичним центром Волинської обласної ради, в особі директора Остапчук Валентини Адамівни та Рівненською сільською радою, в особі сільського голови Фініковського Юрія Миколайовича. Меморандум спрямований на розвиток соціального партнерства у вирішенні питань біологічної й екологічної обізнаності серед широких верств населення громади шляхом вибудовування ефективних засобів співпраці між соціально -відповідальними закладами освіти, органами місцевого самоврядування, державними і громадськими організаціями, бізнес-структурами та населенням для сприяння стійкому розвитку громади.
Сільський голова та директор Центру наголосили на важливості екології, втілення цікавих соціальних проєктів, що в майбутньому дасть активний розвиток екологічної освіти у Рівненській громаді, нові досягнення учнівської молоді у найрізноманітніших турнірах, конкурсах, олімпіадах і багатьох інших заходах ініційованих Волинським еколого-натуралістичним центром.

Чи можу я впливати на розв’язання екологічних проблем?

Чи можу я впливати на розв’язання екологічних проблем? Так! Ось добірка корисних сервісів
Згідно з Індексом екологічної ефективності, Україна – на 60 місці серед 180 країн світу. Смог і підвищений уміст шкідливих речовин у повітрі, цвітіння водойм, пожежі в екосистемах і сміттєвий хаос напряму впливають на здоров’я та якість життя людей.
Гарна новина: активна позиція, аналіз відкритих даних, контроль із боку громадськості та проведення системних змін державою можуть покращити ситуацію.
The Village Україна разом із проєктом USAID/UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS» розповідають, як завдяки відкритим даним можна розв’язувати екологічні проблеми.

Меморандум про співпрацю з головою Любомльської міської ради

Волинським обласним еколого- натуралістичним центром Волинської обласної ради продовжується підписання меморандумів про соціальне партнерство та творчу співпрацю на територіях громад області, з метою об’єднання зусиль щодо модернізації системи біологічної (екологічної) освіти і виховання дітей та молоді в закладах освіти, сприяння їх розвитку та професійного (допрофесійного) самовизначення шляхом залучення до проєктної та дослідницької діяльності в галузі біології, екології, сільського та лісового господарств тощо.
Сьогодні директором Центру Валентиною Остапчук підписаний меморандум про співпрацю з головою Любомльської міської ради Романом Ющуком.
На робочий зустрічі також були присутні начальник відділу освіти, молоді та спорту Любомльської міської ради Василь Кибиш, методист відділу освіти, молоді та спорту Любомльської міської ради Василь Стрільчук.
Дякуємо за розуміння та підтримку позашкільної освіти.