Екологічні годівниці з насіння…

У зимові морозні дні птахи не залишаються голодними. Вихованці Волинського обласного еколого-натуралістичного центру Волинської обласної ради, разом із своїми керівниками, 30 січня на заняттях виготовляли екологічні годівниці з насіння…
Прививаємо любов до природи, вчимо берегти навколишнє середовище, любити тварин, птахів. Такі моменти діти запам‘ятають на все життя, бо їм цікаво…

Дистанційна інтерактивна лекція “Герої Крут-для нащадків взірець”

До Дня пам’яті героїв Крут 30.01. у Волинському обласному еколого-натуралістичному центрі відбулась дистанційна інтерактивна лекція “Герої Крут-для нащадків взірець” для вихованців гуртка “Акторська майстерність”.
День подвигу та прикладу для майбутніх і нинішніх поколінь назавжди залишиться світлим в нашій пам’яті. День надії й любові до своєї вітчизни — День пам’яті Героїв Крут. Шануймо гідних! Хай береже нас усіх Господь, а Україні дарує свободу і славу!

Всесвітній день екологічної освіти

☝️26 січня Всесвітній день екологічної освіти ♻️🌏
У червні 1972 року в Стокгольмі, Швеція, на конференції ООН з питань довкілля людини було прийнято Декларацію, в якій відмічено необхідність розробки критеріїв та загальних принципів щодо збереження та поліпшення якості навколишнього середовища. ✅ Екологічна освіта є динамічним та спільним процесом для людського усвідомлення того, що дозволяє виявити екологічні проблеми як глобального, так і місцевого рівнів. 👉 Вона також спрямована на виявлення взаємодій між людиною та довкіллям, а також стосується гармонізації діяльності людини з природою на основі сталого розвитку для забезпечення якості життя майбутніх поколінь. 🤝📌

Розпочато науково-дослідницький проєкт “Вирощування та розведення павловнії (Адамове дерево) в кліматичних умовах Волинської області”

На базі Волинського обласного еколого-натуралістичного центру гуртківцями та педагогами розпочато науково-дослідницький проєкт “Вирощування та розведення павловнії (Адамове дерево) в кліматичних умовах Волинської області”.
Дослідження по вирощуванню і розведенню розпочато в середині січня цього року і сьогодні ми вже маємо маленькі живі рослини двох видів: павловнія шанонг і павловнія пухнаста. Рослини готуються до пересадки у закритий грунт.
Запрошуємо до співпраці наукові товариства, керівників ОТГ, фермерські та лісові господарства, навчальні заклади області.

« Україна – Європа – Світ»

Презентуємо науково-дослідницькі роботи обласного етапу Всеукраїнського конкурсу юних зоологів і тваринників у рамках Тижня науково-освітніх проєктів « Україна – Європа – Світ», який проходить у Волинському обласному еколого-натуралістичному центрі Волинської обласної ради.

Сучасний позашкільний заклад

Волинський обласний еколого – натуралістичний центр

‒ сучасний позашкільний заклад, унікальне освітнє середовище, що має самостійне соціальне призначення і характеризується відкритістю, здатністю швидко реагувати на виникаючі освітні потреби дитини і соціуму. Тут розвиваються інтегративно- діяльнісні форми педагогічної практики, які поєднують такі напрями як екологічна, аграрна та економічна освіта в інтересах сталого розвитку, енергоефективна освіта, медіаосвіта, соціальне партнерство, здоров’язбережувальні технології тощо.

Листи 2021

Про учаcть в обласному етапі науково-освітнього проєкту «Учителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні»

Про графік проведення І етапу обласного зльоту учнівських лісництв

Про проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу з квітництва та ландшафтного дизайну «Квітуча Україна»

Про перенесення Лісового Форуму

Всеукраїнський конкурс “Зоологічна галерея”

Всеукраїнська акція “Птах року – синиця чубата”

Всеукраїнська акція “День зустрічі птахів”

Всеукраїнська акція “Годівничка”

Про перенесення Лісового Форуму

Про початок Європейської фенологічної кампанії 2021 у рамках міжнародної науково- освітньої програми GLOBE

Про проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких робіт з природознавства «Юний дослідник»

Про формат проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти (агітбригад) «Земля – наш спільний дім»

Про проведення “Лісового форому” для керівників шкільних лісництв

Про проведення обласного зльоту учнівських лісництв

Про проведення обласного конкурсу колективів екологічної просвіти (агітбригад)

Лист про проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу молодіжних проєктів з енергозбереження “Енергія і середовище”

Лист про участь в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні беруть участь в екологічному моніторингу Антарктиди»