Плекаємо патріотів

     Національно-патріотичне виховання дітей та молоді – це комплексна система і цілеспрямована діяльність органів-державної влади, громадських організацій, сім’ї, освітніх закладів інших соціальних інститутів щодо формування у молодого покоління високої патріотичної свідомості, почуття вірності, любові до Батьківщини, турботи про благо свого народу, готовності до виконання громадського і конституційного обов’язку із захисту національних інтересів, цінності, незалежності України, сприяння становленню її як правової, соціальної, демократичної держави. Найважливішим пріоритетом національно-патріотичного виховання є формування ціннісного ставлення особистості до українського народу, Батьківщини, держави, нації. Це першочергове завдання дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних, вищих, професійно-технічних навчальних закладів.

 

    15-17 листопада 2016 року  у м. Києві на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді відбувся тренінг з національно-патріотичного виховання «З Україною в серці».

IMG 20161115 161827 500x281 IMG 20161115 194628 459 500x354

 

      Навчання проводилось  у два етапи. Перший етап - проведення загального тренінгу з патріотичного виховання дітей та молоді, другий етап – тренінг з метою підготовки сертифікованих тренерів із національно-патріотичного виховання.

 

IMG 20161116 212021 908 500x486 

     Навчально-тематичний план включав п’ять модулів: «Патріотизм як суспільна та особистісна цінність»; «Матриця патріотичного виховання у сучасному вимірі»; «Партнерство у патріотичному вихованні»; «Технологічне забезпечення патріотичного виховання»; «Тренінг як ефективна інтерактивна форма навчання».

     За результатами навчальної діяльності свідоцтво тренера отримала Гринь Юлія Вікторівна, практичний психолог Волинського обласного еколого-натуралістичного центру. Свої знання та вміння вона буде передавати вихованцям, молодим та досвідченим педагогам навчального закладу.