День відкритих дверей

Закінчилось літо. Навчальні заклади відкривають двері перед своїми вихованцями, щоб запросити їх у захоплюючу країну знань.

5 вересня 2018 року відбувся  День відкритих дверей і у Волинському обласному еколого-натуралістичному центрі. У післяобідню пору батьки, діти, вчителі шкіл із своїми учнями завітали до навчального закладу, щоб познайомитись із напрямками гуртків, лабораторіями та кабінетами.

 Досить креативно підійшли педагоги до презентації роботи своїх відділів: гостинно закликали до відділу організаційно-масової роботи казкові персонажі, вгощали фіточаями у відділі сільського господарства, майстер-класи із hend-madeта лозоплетіння підготували педагоги відділу квітництва та декоративно-ужиткового мистецтва, на виставку годівниць та екосвітлин запрошували зоологи та екологи, арт-квест запропонували відвідувачам педагоги груп раннього розвитку «Ластв’ята», а еко-відеосалон відділ інструктивно-методичної роботи.

До самого вечора гамірно було на подвір’ї Центру. Діти обирали собі гурток, батьки знайомились із базою закладу, вчителі, спільно, планували новий навчальний рік.

Двері до знань відкриті, в добру дорогу!