З Україною в серці!

 

Буває, часом, сліпну від краси.
Спинюсь, не тямлю, що воно за диво,–
оці степи, це небо, ці ліси,
усе так гарно, чисто, незрадливо,
усе як є – дорога, явори,
усе моє, все зветься – Україна.
Така краса, висока і нетлінна,
що хоч спинись і з Богом говори.

                                     (Ліна Костенко)

Кожна людина з великою любов’ю і душевним трепетом згадує те місце, де вона народилася, де промайнуло її дитинство, дитинство з дивосвітом-казкою, з материнською ласкою у затишній батьківській оселі. То родинне вогнище, маленька батьківщина кожної людини. То її велике «Я», з якого починається людина, родина, Батьківщина і вся наша велична й неповторна у світі Україна.

Сьогодні твориться історія, учасниками якої є ми самі. І від кожного з нас залежить доля нашої Батьківщини. Знаємо, що на сході нашої держави проходить антитерористична операція, неоголошена війна. Саме тепер, як ніколи ми повинні допомагати своїй державі, щоб вона була нероздільною, щоб ми мали Батьківщину. Цими словами розпочала захід ведуча, Федорчук В.А., який відбувся 27 березня 2018 року у Волинському обласному еколого- натуралістичному центрі.

 imgonline-com-ua-Compressed-LbB3cfDCXXoTJ

Учителі біології зі всієї області, та вихованці очно-заочної біологічної школи були присутні на цьому заході, метою якого було вшанування героїв України, які протягом віків боролися за її незалежність.

Нікого з глядачів не залишив байдужим лист дівчини до солдата, у виконанні Турич І.В. Надзвичайно емоційними були слова матері (Федосова Р.П.), що линули до сина. Вихованці гуртка «Фольклорний колектив» у щирій молитві звернулися до Бога, щоб він боронив нашу землю від ворогів, а пісенний твір «Господи, прости», у виконанні Романа Федорчука,   вже з перших нот проник у душу кожної людини, розчуливши найпотаємніші нотки людського серця.

imgonline-com-ua-Compressed-R0XdumBoaZ4wKwnBimgonline-com-ua-Compressed-hWpjmvBy7Qjb

imgonline-com-ua-Compressed-Kp44m5hHR5kTdD8

 

Усіх героїв, що поклали своє життя захищаючи нашу країну, присутні вшанували хвилиною мовчання.

Завершився захід виходом дівчини-України (Біла Н.В), яка запевнила, що вона нескорена, єдина і незалежна.

imgonline-com-ua-Compressed-2ehHTDGUUy

 

imgonline-com-ua-Compressed-Dlfz4WAUVBYqxa