Новорічний подарунок для юних лісівників

21 січня 2017 року на теренах Волині відбулося новорічне дійство для юних лісівників області.Така акція перша в історії діяльності шкільних лісництв не лише Волині, а й України.

На свято прибуло 550 дітей з усіх куточків нашого регіону зі своїми наставниками лісівниками та педагогами.

Присутніх привітали перший заступник начальника Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства Віктор Сахнюк, заступник начальника обласного управління освіти, науки та молоді – начальник відділу дошкільної, загальної середньої та вищої освітиТетяна Іванівна Соломіна, голова обласної організації профспілки працівників лісового господарства УкраїниПавло Миколайович Матіюк.

Юннати насолодилися переглядом вистави «Бременські музиканти» Волинського обласного академічного музично-драматичного театру ім. Т. Г. Шевченка та отримали солодкі подарунки від своїх шефів – лісівників.

Підтримали та посприяли в організації заходу обласні управління лісового та мисливського господарства, управління освіти, науки та молоді та Волинський обласний еколого-натуралістичний центр, який є координатором роботи учнівських лісництв.

DSC 06050-9

DSC 0598990

98890щшн