Ліси Волині поповнились ще однією екологічною стежкою

Саме цими днями  завідувач відділу екології Волинського обласного еколого-натуралістичного центру Валентина Юхимчук та директор Волинського лісового селекційно-насіннєвого центру Тетяна Неводнічик провели для учнів та вчителів Піддубцівського шкільного лісництва та Гаразджинської ЗОШ І-ІІІ ступенів першу екскурсію новою екологічною стежкою. Школярі тішилися справжньою зимовою погодою, лісом, який шелестів листям та снігом, охоче зупинялися на кожній зупинці, щоб почути про предковічного дуба, березу чорну, яких на Волині мало де можна побачити, або й просто – щоб перевести подих.

DSC 0290

Валентина Петрівна розповіла, що менша стежина Волинського лісового селекційно-насіннєвого центру діє вже з весни, а от цією – 6-кілометровою – таким організованим гуртом тут прямують уперше. Тож цю прогулянку можна назвати своєрідним відкриттям екологічної стежки. Загалом на стежц, 30 зупинок. Вони різні. Там – розповідь про дуба, там – про модрину, трапляються у цій місцині, звісно, і рідкісні рослини. Їм також присвячені інформаційні аншлаги.

DSC 0415

Слід відзначити, що така форма роботи особливо важлива для вчителів та школярів. Адже тут можна проводити, скажімо, уроки біології, географії – вони точно запам’ятаються дітям назавжди.

Тому особливо хочеться подякувати лісівникам за таку роботу. Це вкладені не лише зароблені ними кошти, причому чималі, а й величезна праця.

 DSC 0297   DSC 0359