Перший екологічний тренінг «Моніторингові дослідження стану ґрунтів»

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України розпочав ІІ цикл екологічних тренінгів з моніторингу навколишнього природного середовища.

Спільно з Національним університетом біоресурсів і природокористування України було проведено перший екологічний тренінг за темою: «Моніторингові дослідження стану ґрунтів».

PA310091 500x375

Волинь на даному заході представляла заввідділом екології Волинського обласного-еколого-натуралістичного центру Юхимчук Валентина Петрівна.

PA300085 500x375

Сучасний стан та головні проблеми збереження і перспективи використання ґрунтів України окреслили завідувач кафедри ґрунтознавства та охорони ґрунтів ім. проф. М.К. Шикули Національного університету біоресурсів і природокористування України, доктор сільськогосподарських наук, професор А.Д. Балаєв та кандидат економічних наук, старший науковий співробітник Інституту агроекології та природокористування НААН України, голова Всеукраїнської секції охорони земель Українського товариства охорони природи О.І. Ковалів.

PA300082 500x375

Практичні і теоретичні заняття під час тренінгу проходили в навчальних лабораторіях кафедри ґрунтознавства та охорони ґрунтів і агрохімії та якості продукції рослинництва агробіологічного факультету Національного університету біоресурсів і природокористування України.