Щиро вітаємо нашого колегу Пшибельського Володимира Володимировича із заслуженою високою нагородою!!!

    У неділю 02 жовтня за традицією в Україні відзначали День вчителя. З цієї нагоди 29 вересня відбулися урочистості в облмуздрамтеатрі. Тут зібралися поважні ветерани педагогічної справи та нинішні вчителі з усіх районів області. Особливі вітання звучали в адресу освітян, які виконували свій обов'язок перед країною в зоні АТО. Хвилиною мовчання вшанували всіх, хто звідти не повернувся живим... [1]

    Перший заступник голови обласної ради Олександр Пирожик в урочистій обстановці вручив нагороди освітянам за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління та з нагоди Дня працівників освіти.

    Серед нагороджених – педагог Волинського обласного еколого-натуралыстичного центру, дисертант Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки Володимир Володимирович Пшибельський. 

    Щиро вітаємо нашого колегу із заслуженою високою нагородою. Бажаємо міцного здоров’я, подальших успіхів на освітянській ниві, у громадській роботі.

 s5mhugdJYcA CRXzBghpwc0