У Клубі вихідного дня ВОЕНЦ відбулося заняття із "Художньої кераміки", де взяли участь керівники гуртків та вихованці гуртків "Природа, фантазія, творчість" і "Філософія квітки"

Давнє ремесло гончарство отримало поетичну характеристику, оскільки саме глина, що в руках майстра, перетворюється на мистецький виріб. Кажуть, що глиняний посуд здатен енергію власника направляти у позитивне русло. До людського енергетичного вкладу додається і енергетика природнього матеріалу.
У Клубі вихідного дня, 29 вересня, відбулося заняття із "Художньої кераміки", де взяли участь керівники гуртків та вихованці гуртків "Природа, фантазія, творчість" ( керівник Уєвич Руслана.) і "Філософія квітки" (керівник Біла Наталія). Майстер, керівник гуртка Центру Анатолій Філозоф ознайомив присутніх із гончарними інструментами та характерними ознаками гончарного матеріалу. 
Заняття складалося із трьох частин: підготовка природнього матеріалу, теоретична частина і формування виробів. Заняття зацікавило та захопило вихованців Центру.
Усіх, хто захоплюється народними ремеслами, природою та екологією запрошуємо відвідувати наш Клуб вихідного дня у Волинському обласному еколого-натуралістичному центрі.