Урочисте підбиття підсумків виставки-конкурсу аранжування акваріумів «Волинь моя-2018»

22 квітня студенти  факультету педагогічної роботи та соціальної роботи СНУ імені Лесі Українки завітали у Волинський обласний еколого-натуралістичний центр на урочисте підбиття підсумків виставки-конкурсу аранжування акваріумів «Волинь моя-2018». Свято розпочала завідувач організаційно-масового відділу Валентина Адамівна Федорчук. Увазі присутніх запропоновано надзвичайно цікаву й захоплюючу відеопрезентацію за підсумками вистаки-конкурсу.

Організатор заходу Буднік С.В. повідомила, що протягом  місяця виставку відвідало понад 2500 осіб. Світлана Василівна висловила надію у майбутньому зібрати ще більшу аудиторію з метою популяризації акваріумної справи. Осіння виставка-конкурс матиме аналогічну назву  - «Волинь моя-2018».  Присутні дізналися про досягнення виставки. Проведено понад 50 майстер-класів з аквадизайну. Учителі біології та студенти СНУ ім. Лесі Українки розповіли , що вони багато почерпнули протягом  виставки й здобули новий досвід і навички. Валентина Адамівна Остапчук, директор ВОЕНЦ , виступила з вітальним словом, ознайомила з  історією закладу,  досягненнями працівників.

imgonline-com-ua-Compressed-O8aWRi6W1BwKu

 Відгуки про виставку залишили понад 3000 людей. Найкращі роботи будуть включені до презентації з нагоди 100-річчя позашкілля. Приз глядацьки симпатій отримала композиція№4 Касперовського Давида. Усіх спонсорів та організаторів нагороджено подяками,а учасників – цінними подарунками. Світлана Василівна Буднік  висловила слова вдячності Михайлу Баренблату, якого, на жаль, не було на закритті, за пізнавальний майстер-клас, що відбувся в день  відкриття виставки.

Завершенням недільного свята стала пісня  «Україна-мати» у виконанні Дарини Даменьк, учениці НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів №22 - ліцей  м. Луцька.

Усі учасники й гості заходу отримали море чудових емоцій та з нетерпінням чекатимуть нових зустрічей і вражень у пору золотої осені. То ж до нових зустрічей із золотою рибкою!

imgonline-com-ua-Compressed-eqF4qYJIAr45t

Лещук Наталія, Карел Мар’яна , Семенюк Катерина, члени гуртків «Екологічна журналістика (керівник Дробот Г.О), «Акваріумістика» (керівник Буднік С.В) студенти СНУ ім. Лесі Українки