Волинські школярі на ІV Всеукраїнській олімпіаді «DreamECO»

З метою виявлення та підтримки талановитої учнівської молоді, яка здійснює експериментальну та науково-дослідницьку роботу в галузі екології, Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді спільно з Міжнародною школою «Меридіан» 13-14 квітня 2018 року  проведено ІV Всеукраїнську олімпіаду «DreamECO» (Міжшкільний екологічний проект). Учні 8-11 класів презентували наукові дослідження у вигляді постерів (стендовий захист) за 4 номінаціями: якість довкілля, екологія і біорізноманіття, ресурси та енергія, моє місто.  Команду від Волинського обласного еколого-натуралістичного центру представляло 4 школярів закладів загальної середньої та позашкільної освіти області. Усі учні відзначені дипломами учасників, а переможці нагороджені призами від міжнародної школи «Меридіан».

IMG-28801119ad393c052e0f45b1f6009cc2-V

-Тарасюк Тетяна, учениця 10-А класу навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дитячий садок» с. Здомишель  Ратнівського району за проект «Екологічний стан річки Прип’ять в районі с.Здомишель» (категорія «Екологія і біорізноманіття»)  нагороджена бронзовою медаллю та цінним подарунком;

IMG-182afa9f803351f58ef23cfab293fe3b-V

-Мельничук Аліна, учениця 11  класу  освітнього опорного закладу   навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ  ступенів-ліцей» с. Зимне Володимир-Волинського району за проект «Сучасний стан деревних насаджень парку «Словянський» м. Володимира-Волинського» (категорія «Моє місто») нагороджена спеціальним призом за зайняте ІVмісце.

-Кондратюк Вікторія, учениця 10 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 м. Рожище  за екологічний проект «Стан сосни звичайної в умовах посиленого антропогенного тиску» (категорія «Якість довкілля») та Трофимчук Оксана, вихованка учнівського шкільного лісництва Маневицького Центру творчості дітей та юнацтва, учениця 11 класу опорного закладу навчально-виховного комплексу «Колківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей» за проект "Розведення та особливості утримання гуппі в живому куточку" (категорія «Екологія та біорізноманіття») нагороджені дипломами учасників.

 

IMG-5f8eb62f4c4d71fd231beb2a4596465465465

Вітаємо юних науковців Волині з перемогою!