Студенти-гуртківці живуть активно...

24 березня 2018 року  у Волинському обласному еколого-натуралістичному центрі  проведено майстер-клас із використанням продукції  „ТМ rikka”, який організував Антонюк Ю. М.

imgonline-com-ua-Compressed-uGFGe0OzUQFMIyI

Учасниками цього дійства стали студенти біологічного та педагогічного факультетів СНУ  ім. Лесі Українки, члени гуртків ВОЕНЦ. Майстер-клас виявився дуже цікавим для студентів. Вони отримали багато позитивних емоцій, адже мали можливість узяти участь у тестуванні та спостерігати за реакціями.

imgonline-com-ua-Compressed-Ij1ePyjGcIqSd

Проведено тестування води на вміст аміаку й амонію, нітрату, фосфатів, хлору та заліза. Під час проведення тестування використовували різні типи води (відстояної, водопровідної, кип`яченої, акваріумної). Виявлено, що найбільший уміст фосфатів має відстояна вода. У нормі залізо міститься у водопровідній воді, а хлор – у мінімальній кількості. Концентрація нітратів найменша також у водопровідній і найбільша – в акваріумній воді. Проведено тести на жорсткість та кислотність різних типів води: кип`яченої, кип`яченої протягом 1 години, дистильованої. Найбільш жорстка  виявилася  мало кип`ячена  вода, а найменш – дистильована. Найбільша кислотність -  в акваріумній воді.

imgonline-com-ua-Compressed-r9hziY7gJcGr

  Учасники майстер-класу й усі присутні залишилися задоволеними та дякували організаторам цього дійства за отримані знання та досвід.

 

Біда Марія, Нікончук Ольга, Магир Марія,

члени гуртків «Екологічна журналістика» (керівник Дробот Г.  О.),

«Акваріумістика» (керівник Буднік С. В.),

студенти  СНУ  ім. Лесі Українки