День натураліста

З метою активізації роботи з учнівською та студентською молоддю, щодо формування у неї екологічної культури, залучення її до практичної природоохоронної роботи та інших біологічних напрямів 21 жовтня 2017 року на базі рекреаційної зони с.Клепачів Ківерцівського району пройшов День «Юного натураліста» гуртківців Волинського обласного еколого-натуралістичного центру.

DSCN4146  DSCN4151

Цікаво із захопленням діти пройшли зупинки: «Квітковий вернісаж», «Лікарські рослини», «Зоосвіт», «Всезнайки», «Політ фантазії». Всі гарно впорались з завданням. Завідувач інструктивно-методичним відділом С.О.Сподарик нагородила дітей дипломами за активну участь у екологічних конкурсах. «Охороняйте і примножуйте красу Волинського краю», - сказала вона.

DSCN4157  DSCN4159

 

Урочисто під девізом «Юннат – це на все життя», діти дали клятву юнната і отримали посвідчення «Юний натураліст». Завідуюча організаційно-масовим відділом, Федорчук В.А. звернулася до дітей словами Л.Леонова «Охороняйте природу! Вона не має ні кулака ні зуба, щоб захиститися від недуги. Її скарби довірені нашої совісті, справедливості, розуму і шляхетності. Пам’ятайте до природи можна доторкнутися лише серце».

DSCN4184  DSCN4180

Задоволення від спільної праці, спілкування з природою та корисні знання – ось головний результат акції «День юного натураліста».

DSCN4196  DSCN4205