І Всеукраїнський національно-патріотичний фестиваль «Віночок Миру та Добра»

З метою популяризаціїї національної та історико-культурної спадщини, відродження давніх українських традицій 26 травня у м. Києві на Співочому полі відбувся І Всеукраїнський національно-патріотичний фестиваль «Віночок Миру та Добра». У рамках фестивалю: проводився конкурс віночків серед учасниць, встановлювався Рекорд України на найбільший віночок, проходили майстер-класи та виставки віночків юних майстринь, а також відбувався Гала-концерт за участю зірок української сцени (Ніни Матвієнко, L-Кравчука, Анжеліки Рудницької, Ярослави Руденко.)

Від Волинської області у фестивалі брали участь Якимович ВалентинаПетрівна, керівник студії «Поліське золото» загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с.Соловичі Турійського району, Гловацька Мирослава та Ковальчук Софія, студенти Володимир-Волинського педагогічного коледжу імені А.Ю.Кримського. Очолювала делегацію Герасимчук Оксана В’ячеславівна, методист декоративно-прикладного відділу Волинського обласного еколого-натуралістичного центру.

Журі конкурсу віночків відмітило майстерність виконаних робіт волинських майстринь. Гловацька Мирослава та Ковальчук Софія стали переможцями у двох номінаціх: «Ексклюзивний віночок» та «Традиційний Український віночок» та нагороджені за зайняте І місце дипломами та грошовими сертифікатами.

Вітаємо юних майстринь!

Sao  0GJtaY145659622

zHnDqLYGfC8778522356545