Тематичний вечір "Свічка плакала в скорботі"

         26 листопада 2016 року у Волинському обласному еколого-натуралістичному центрі відбувся тематичний вечір «Свічка плакала в скорботі», присвячений памяті жертв голодомору, загиблих на Майдані, в зоні військових дій на сході України. У заході взяли участь батьки вихованців Центру, члени обєднання переселенців із Луганської і Донецької областей, педагоги.

DSCN3321

         Сценарій дійства, сповнений емоційних слів про історичні події, підготували та провели Федорчук В. А., культорганізатор, Пшибельський В. В., Рубіновська Я. І., Мартиненко Н. Є., керівники гуртків обласного Центру, учні третіх класів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №12 Луцької міської ради. Надзвичайно схвилювала всіх присутніх розповідь Валентини Мазурик про свого сина, який з перших днів перебував на Майдані у місті Києві, а сьогодні із зброєю у руках захищає кордони країни. Пані Валентина весь цей час займається волонтерською діяльністю, плете теплі речі та передає їх на Схід.

          DSCN3294  DSCN3291

            DSCN3295  DSCN3297

            DSCN3299  DSCN3302

         Були присутні у залі Сергій та Ольга Балицькі, які керують волонтерським центром «Серце патріота». Вони високо оцінили роботу педагогічного колективу ВОЕНЦ з патріотичного виховання, вручивши подяку за щедрість душі та активну громадську позицію. Окремо була відзначена почесною грамотою Остапчук В.А. директор навчального закладу.

            DSCN3304  DSCN3309

DSCN3322

         В ході заходу був проведений конкурс-виставка дитячих робіт «Майдан гідності». Присутні мали змогу переглянути малюнки, твори та обереги для солдатів, а журі визначити переможців. Згодом всі дитячі роботи а також гуманітарну допомогу через волонтерський центр «Серце патріота» було відправлено на схід країни.

           DSCN3285  DSCN3287