Учнівська кампанія "Вишнева Україна"

 В рамках програми GLOBE другий рік поспіль проводиться Всеукраїнська учнівська кампанія "Вишнева Україна" з метою залучення учнів до вивчення вегетаційних циклів вишні звичайної та вишні повстистої, а також заохочення до спостереження за навколишнім  середовищем. 

Минулого року у кампанії взяло участь 691 учнів та 90 вчителів з 71  навчальних закладів 16 областей України, а сам захід було висвітлено на міжнародному рівні. Цього року кампанія була вперше оголошена на європейському рівні і в ній прийняли участь навчальні заклади  України та міжнародна спільнота! В кампанії "Вишнева Україна 2016" взяло участь 539 учнів, 65 вчителів та 62 навчальні заклади з 17 областей України.  В рамках кампанії було проведено два вебінари: "Методика спостережень. Внесення даних GLOBE", "Підсумки кампанії "Вишнева Україна2016"". Учні протягом двох місяців спостерігали за розпуском листя на вишні та вимірювали щоденну температуру повітря. Вчителі виконували домашні завдання по користуванню веб-сайтом та по підсумках спостережень. В результаті була створена інтерактивна карта з підсумками даних, отриманих учасниками. Фотографії були розміщені в альбомі "Вишнева Україна 2016" на сайті НЕНЦ.

По завершенню кампанії навчальні заклади  отримали електронні сертифікати, а вчителі отримали сертифікат учителя програми GLOBE, який пройшов тренінг.

Волинська область прийняла активну участь у Всеукраїнській учнівській кампанії "Вишнева Україна 2015, 2016".

Слайд17

 

Слайд5  Слайд6

Слайд25